O nas

Jesteśmy z Wami od 1991 roku

Kim jesteśmy?

Nasz sklep tworzą dwie mamy, które niezmiennie od 1991 roku doradzają, dobierają i ubierają dzieci do chrztu i komunii. Prawie 30 lat doświadczenia to wiedza, która daje nam przewagę w tym jak sprawnie i efektownie przygotować dzieci do ważnych życiowych wydarzeń. Na przestrzeni czasu zmieniają się gusta i moda dziecięca ale jedno zostaje niezmienne – jakość ubrań. Naszym Klientom oferujemy sprawdzone od lat produkty, które w większości pochodzą z polskiej produkcji. 

Co robimy?

Dobieramy rozmiary strojów i dopasowujemy je do każdego dziecka indywidualnie – żeby w naszych ubrankach każde wyglądało jak prawdziwy aniołek. Dzieci cały czas rosną, a każde z nich jest jedyne w swoim rodzaju dlatego podchodzimy do naszych Klientów indywidualnie od doboru do realizację. Przerabiamy oferowane przez nas alby komunijne aby dopasować je do każdej figury. Zależy nam na jak najlepszej obsłudze i satysfakcji klienta dlatego w naszym sklepie można zakupić wszystko co potrzebne do udanej ceremonii – od strojów, przez dewocjonalia po czapki, buciki czy szatki do chrztu. 

Odwiedź nasz sklep i przekonaj się sam

Profesjonalne doradztwo na miejscu

Wiemy, że odpowiedni wybór i dobór rozmiaru nie są prostym zadaniem - w naszym sklepie czeka na Państwa doświadczony doradca z wieloletnim doświadczeniem w pomocy przy ubiorze dzieci.

Największy wybór, wszystkie stroje na miejscu

Wszystkie ubranka i akcesoria posiadamy na stanie w naszym sklepie. Każdy produkt można sprawdzić, obejrzeć, sprawdzić jego jakość i dokonać przymiarek na miejscu.

Najlepszy stosunek ceny do jakości

Nasze produkty pochodzą bezpośrednio od sprawdzonych producentów dlatego jesteśmy w stanie oferować najlepsze ceny. Dzięki temu też mamy pewność, że ubranka, które sprzedajemy mają niezmienną, najwyższą jakość wykonania.